NEPŘEHLÉDNĚTE

Jak se naučit na snowboardu

Jak se naučit na snowboardu jezdit ještě tuto sezónu a stihnout tak pořádnou sněhovou nadílku? A navíc bez zranění a přitom rychle a dobře? Odpovědí jsou jednoznačně speciální kurzy snowboardingu, které působí již vedle tradičních lyžařských školách. Avšak dříve, ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Rybolov | Rybářské potřeby

Rybářská dovolená je určena především pro rybáře. Člověk, který chytání ryb neprovozuje a dokonce ani rekreačně by se na těchto výletech nebo dovolených pravděpodobně dost nudit.Rybářské dovolené se zároveň i věnují stejnojmenné internetové stránky. Máte-li ale ..

Začínáme se skateboardingem

Chcete si pořídit nový skate a těšíte se jak si pojezdíte? Viděli jste sice spoustu skejťáků ve skateparku nebo na různých freestyle videích a víte, jak skateboarding vypadá. Víte ale, kde začít? Pokud ne, čtětě dál, Stylish.cz vám poradí jak na to a nejen to..SkateUrčitě ..

Golf pro všechny

Pravidla golfu nejsou vůbec tak složité, jak by se mohly zdát. Golf je opravdu hrou a sportem pro všechny, není to jen výsada boháčů v bílých rukavičkách. Právě v tomto našem dnešním článku si povíme něco víc o pravidlech golfu, o jeho původu, vzniku, historii i ..