V ČR se medaile nedá vrátit

Stejně jako zločin a trest, následuje po dobrém skutku odměna. Někdy stačí dobré svědomí a jindy něco hmatatelného. Od dávných dob si lidé na hruď nechávají připínat lesklé medailony, které vyjadřují úctu vrchnosti k činům poddaných. K vyznamenáním ..

Historie potápění

Jedním z vyvolených, kteří mají jedinečnou příležitost nahlédnout a pokorně proplout jiným světem, plavat a dýchat, koukat na bubliny a nevědět, že celou dobu pobytu pod vodou nemyslí na nic jiného než na nic! Víte, jaké to je nemyslet na nic? Jen dýchat a ..

Začínáme se skateboardingem

Chcete si pořídit nový skate a těšíte se jak si pojezdíte? Viděli jste sice spoustu skejťáků ve skateparku nebo na různých freestyle videích a víte, jak skateboarding vypadá. Víte ale, kde začít? Pokud ne, čtětě dál, Stylish.cz vám poradí jak na to a nejen ..

Golf pro všechny

Pravidla golfu nejsou vůbec tak složité, jak by se mohly zdát. Golf je opravdu hrou a sportem pro všechny, není to jen výsada boháčů v bílých rukavičkách. Právě v tomto našem dnešním článku si povíme něco víc o pravidlech golfu, o jeho původu, vzniku, historii ..

Jak se naučit na snowboardu

Jak se naučit na snowboardu jezdit ještě tuto sezónu a stihnout tak pořádnou sněhovou nadílku? A navíc bez zranění a přitom rychle a dobře? Odpovědí jsou jednoznačně speciální kurzy snowboardingu, které působí již vedle tradičních lyžařských školách. ..

Rybolov | Rybářské potřeby

Rybářská dovolená je určena především pro rybáře. Člověk, který chytání ryb neprovozuje a dokonce ani rekreačně by se na těchto výletech nebo dovolených pravděpodobně dost nudit.Rybářské dovolené se zároveň i věnují stejnojmenné internetové stránky. ..