NEPŘEHLÉDNĚTE

Světelné zrcadlení

Nejjednodušší je řešit osvětlení koupelny, která teprve vzniká na rýsovacím stole projektanta. Fantazii, pokud vezme v potaz bezpečnostní předpisy, netřeba klást přílišné meze.Nikdo například neřekl, že by svítidla měla být situována vždy jen ve středu místnosti. Opak ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Masopust

Únor přináší ještě jeden zajímavý a velmi oblíbený svátek a to je Masopust. Jedná se svátek, který nemá s církví příliš mnoho společného. Snad jen to, že je přizpůsoben běhu církevního kalendáře.Masopust se slaví tři dny a jeho oslavy začínají ve dnech, které ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Akvárium na míru

Mít akvárium na míru, přesně podle svých představ, si vyžaduje určitou dávku snahy a starostlivosti. Včera jsme se zabývali rybkami, dnes je tedy řada na samotné vytvoření vodního světa. Akvárium je prostor plný života a aby v něm byl tenhle koloběh zachován, musí se mu ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Z čeho stavět dům

Přemýšlíte o stavbě domu no nevíte stále rozhodnout, jaký by to měl být? Určitě řešíte i otázku, z čeho stavět dům a co by bylo pro Vás nejlepší. Stále většina lidí se ještě rozhoduje pro klasické materiály, čili zejména cihlu. Jen mnohem méně volí alternativu v ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Sebedůvěra v oslovování - Jak a Proč?

Je rozdíl mezi sebevědomím a sebedůvěrou. Důležitější, než vysoké sebevědomí, je vysoká sebedůvěra. Já Vás naučím, jak získat vysokou sebedůvěru v oslovování i těch nejkrásnějších žen.Tento návod je z praxe, funguje a je určen pro kluky, kteří mají STRACH z ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

JAKÁ OKNA - poradíme Vám s výběrem oken

Váš dotaz nebo připomínkaDobrý den, stavíme rodinný dům (novostavba) a nyní se pouštíme dovýběru plastových oken. Snažíme se vybírat a pročítat různá fóra ohledně rada kritik, ale vůbec nevím jaká okna vybrat. Když už jsem si konečně jistájaká bychom brali, tak si ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tepelná čerpadla

V poslední době můžete v médiích často slyšet o různých programech na podporu ekologického vytápění v rámci dotací „Zelená úsporám“. Víte ale jak tyto dotace co nejefektivněji využít tak,aby se vložená investice co nejvhodněji vrátila? Vedle zateplení samotného domu ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Kanadská krbová kamna

Bojíte se nákladů na vytápění, že Vám nevystačí dřevo celou zimu, nebo že Váš stávající krb další topnou sezonu již nevydrží? Je zde pro Vás řešení – kanadská krbová kamna. Topná sezóna ještě nezačala naplno, proto se ještě v klidu můžete poohlédnout po ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pravda o binárním obchodováním

Většina stránek zaměřených na binární opce prezentují, jak je binární obchodování jednoduché, v následujícím článku si řekneme, kde leží pravda. To, že binární opce jsou jednoduché může být pravda, ale jen pouze do té doby, kdy se bavíme o jejich principu.Pravda o ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Alkohol tester

Digitální Alkohol tester neboli detektor alkoholu je zařízení, které je schopné měřit hladinu alkoholu v lidském dechu. Výsledky měření jsou udávány v promile. Neměli by jste spoléhat pouze na vlastní instinkt, zda je vhodné řídit motorové vozidlo či provádět jinou ..