Autopůjčovny v Praze

V dnešní době je vlastnictví automobilu téměř životně důležité. Autem se přesouváme do zaměstnání, školy či na dovolenou. Stává se naším každodením společníkem při plnění nejrůznějších povinností. Ne každý si ale může tuhle vymoženost dovolit a ..

Neodolatelný Hummer

Tyto luxusní hranaté vozy vznikly roku 1979 při výběrovém řízení americké armády na víceúčelové vozidlo. Armáda požadovala vůz s vynikající průchodností a zároveň stroj, který bude nadprůměrně spolehlivý. Majitelem prvního civilního Hummera se stal ..

Land Rover - důvěra a komfort

Víte, v jakém vozidle jezdil Winston Churchill? Které řídila v horách Skotska sama britská královna Alžběta II.? Vězte, že v obou případech šlo o Land Rover. Synonymum kvalitního, tvrdého a odolného auta,které zdolá jakýkoli terén. Řízení moderního Land ..

Kde jednoduše a rychle sehnat náhradní díly?

Už zase nesvítí světlo? Při ostré otáčce někde něco vrže nebo klepe? Na parkovišti po vašem autě zůstala mastná skvrna? To jsou časté problémy, které dnes řidiči řeší a často vedou k výměně nějakého autodílu. Je třeba tedy vybrat náhradní díl ..

Travní traktory vs. sekačky

Travní traktory a sekačky dokážou s přispěním Vaší asistence docílit dokonale střiženého trávníku. Rozhodujete se, zda pro Váš účel Vám více a lépe poslouží spíše travní traktory, nebo sekačky na trávu? Při výběru stroje se řiďte nejen výrobcem, ale ..

Mercedes Vision G-Code Concept

Při otevření nového The Product Engineering Centre v Pekingu představil Mercedes-Benz nový model G-kód. Inovativní a univerzální Sports Utility Coupé (SUC) pro město a zároveň i do terénu, ukazuje, jak emocionálně přitažlivý budoucí kompaktní SUC může být, a ..