Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

Doprava zdarma AB21A YJ320A/C mini malé FTTH Optické Vlákno wattmetru -70 + 10dBm FC/SC konektory 0

Doprava zdarma AB21A YJ320A/C mini malé FTTH Optické Vlákno wattmetru -70 + 10dBm FC/SC konektory

465.42 Kč

Štítky: fiber optic, power meter ft, power meter ftth gpon, ftth moc, vfl power meter ftth, optický výkon, zlaté vlákno sekáček, hdmi input selector, aua vlákno sekáček, optický power meter.

Počet

SKU: d924

1.Vlastnosti:

Sestaven s 2,5 mm univerzální konektor vhodný pro všechny φ2.5 mm optický konektor. (podpora FC/SC/ST konektory).

Nízká spotřeba energie ,nepřetržitý pracovní doba je více než 48 hodin .

Lineární optický výkon a logaritmické zobrazení výkonu.

Relativní hodnota měření funkce.

Kompaktní a přenosný design

pro SM a MM,7 vlnová délka: 850nm,980nm,1300nm,1310nm,1490nm,1550nm,1625nm

POZNÁMKA: budeme loď s baterii, protože baterie není dovoleno, aby loď leteckou.

Balení obsahuje:

1x optický power meter

1X taška



  • Číslo Modelu: power meter
  • Značka: DHUAKERO