Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

Pneumatická nafukovací pistole s manometrem pro použití s vzduchový kompresor 0
Pneumatická nafukovací pistole s manometrem pro použití s vzduchový kompresor 1
Pneumatická nafukovací pistole s manometrem pro použití s vzduchový kompresor 2
Pneumatická nafukovací pistole s manometrem pro použití s vzduchový kompresor 3
Pneumatická nafukovací pistole s manometrem pro použití s vzduchový kompresor 4

Pneumatická nafukovací pistole s manometrem pro použití s vzduchový kompresor

230.15 Kč

Štítky: kompresor pro, řetězová pila primer čerpadlo, pneumati nástroj, condor zbraň, vzduchový kompresor 300l, původní kontrola tlaku pneumatik, 220v kompresor, vzduch pneumatický nástroj, vzduch co2 metr, sledovat kvalitu ovzduší.

Počet

SKU: d425

Pneumatiky, Tlak Pneumatické Pistole Pneumatik Inflátorová pro Použití s Vzduchový Kompresor Popis: -Technické specifikace -Délka hadice: 340mm -Max. Tlak: 8 bar -Manometr měřič tlaku až 16 bar -Hadice připojení: Autoventil -Gumová ochrana manometru -Připojení na Euro-rychloupínací -Tlak v pneumatikách pistole s manometrem -Vysoce kvalitní pneumatika, vyvíječe plynu, které se mohou objevit tlaky až do 16 bar. -Vhodné pro domácnosti a dílně pro kontrolu tlaku v pneumatikách, naplnit nebo vypustit tlak. -Tento přístroj je vhodný pro téměř všechny typy pneumatik. Zahrnují: 1 x tlaku v pneumatikách pistole s hadicí a manometrem  • Značka: SATKIT
  • Typ: Další

Nikitanomerov

2020-12-04

The product as indicated, very satisfied with the purchase and served in two days, of course I recommend this very serious and honest seller with a small problem that quickly solved.