Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

Svatební Klec Závoj a Nevěsta Korálky Klec Závoj, Červeň Závoj,Krátký Závoj 0
Svatební Klec Závoj a Nevěsta Korálky Klec Závoj, Červeň Závoj,Krátký Závoj 1
Svatební Klec Závoj a Nevěsta Korálky Klec Závoj, Červeň Závoj,Krátký Závoj 2
Svatební Klec Závoj a Nevěsta Korálky Klec Závoj, Červeň Závoj,Krátký Závoj 3
Svatební Klec Závoj a Nevěsta Korálky Klec Závoj, Červeň Závoj,Krátký Závoj 4

Svatební Klec Závoj a Nevěsta Korálky Klec Závoj, Červeň Závoj,Krátký Závoj

128.10 Kč 89.67 Kč

Štítky: třpytivé svatební šaty, přijímání závoj, flamingo zahrada, wed závoj, závoj, crystal závoj, krátký závoj, klec závoj, pták, jedna vrstva závoj.

Počet

SKU: d19891

* Jak to je mezinárodní lodní doprava,dodací lhůty a poštovné se liší od jiné oblasti. Nejúčinnější kurýrní budou použity (DHL,UPS,FEDEX,EMS,atd.). Během zvláštní dovolenou, jako je Čínský Festival Svátek,státní Svátek,dodací lhůta bude trochu delší.

* Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup. Přepravní Služby předpokládaný Čas Z Číny do USA Sledování Provozu 2-5 dnů www.dhl.com 2-5 dnů www.fedex.com 2-5 dnů www.ups.com 5-10 dní www.ems.com.cn 7-20 dní intmail.183.kom.kn Návratové Politiky

Vaše spokojenost je nanejvýš důležité, aby nás. Na příchod balíčku, doporučujeme vám zkontrolovat a ujistěte se, že šaty nebo oblečení byla provedena na standardní velikosti nebo vlastní měření, které jste zadali. Zkuste na šaty nebo oblečení, jakmile je to možné bez odstranění značky, změna, nebo mytí šaty. Pokud jste vrácení nebo výměnu šaty, oblečení, nebo doplňky, prosím, ujistěte se, že jsou v původním stavu - nenošené, neprané, v nezměněném stavu, nepoškozené, čisté, bez vlákna a vlasy a s tagy neporušené a připojen.

1. Vadné, Poškozené nebo Nesprávně dodané Položky

Vadné, poškozené nebo nesprávně dodané položky jsou způsobilé za plnou náhradu. Při žádosti o vrácení peněz, prosím, buďte připraveni poskytnout Zákazníkovi Služby, fotografie jasně ukazuje problém s předměty. Pokud věříte, že vaše zboží bylo poškozeno během přepravy, Zákaznický Servis bude potřebovat fotografie ukazuje, poškozené balení, stejně jako "Důkaz Poškození" dokumentaci od svého dodání dopravcem za účelem zpracování vašeho náhrady.

2. Dimenzování nebo Montáž Problémy

Jako všechny naše šaty a oblečení je ručně šité, skončil šaty se mohou lišit přibližně o jednu (1) palec v libovolném směru zadaného měření. Aby se zajistilo, že vaše zboží bude stále vejde vám perfektně, náš krejčí vytvořili všechny naše šaty s další textilie v švy, aby menší velikost změny mají být provedeny snadno.

Položka není velikost, kterou nařídil

By měla být vaše velikost položky se liší od specifikací vaší objednávky o více než jeden palec, doporučujeme vám najít najít místního krejčího, provést úpravy, a my vám rádi nahradí až 50% z ceny produktu v krejčovství náklady. Pokud zvolíte tuto možnost, nezapomeňte požádat o potvrzení od krejčího jako kopie musí být poskytnuty, když žádá o náhradu.

položka je velikost jste si objednali, ale nepasuje

Pro Zakázku Objednat šaty, pokud položky, které se nevejdou správně, ale byly vyrobeny přesně podle specifikace vaší objednávky, máte nárok na free, one-čas-jen re - dimenzování služby. Jste zodpovědný za všechny přepravní poplatky vzniklé.

3. Barevný Nesoulad

Nastavení obrazovky vašeho počítače se může změnit barvu fotografie zobrazeny. Mírné barevné nesoulady mezi barvu položky a barvy zobrazeny na obrazovce, nemusí znamenat, že je zboží vadné nebo nesprávně dodané. Nicméně, pokud jste si jisti, že jste obdrželi zboží ve špatné barvě, kontaktujte prosím Zákaznický Servis zjistit, zda vrátit nebo vrácení peněz je možné.

4. Návrat Proces

Obraťte se na Zákaznický Servis do 7 dnů od obdržení vaší objednávky. Zahrnovat vysvětlení a fotografie dokumentující důvod pro návrat. Výnosy nebudou akceptovány bez předchozího schválení z Zákaznický Servis.

Jednou Zákaznický Servis schválil vaší žádosti, prosím položku odeslat do 5 dnů a dokončených Výrobků Vrácení Formuláře zpět k nám co nejdříve.

Po přijetí v našem zařízení, váš návrat bude zpracována do 5 až 7 pracovních dnů. Jakmile je váš návrat je potvrzena a kontrolována, prosím, umožňují až dva fakturačních cyklů pro to, aby byly připsány na váš účet. Položky vrácené v nepřijatelném stavu nebudou zpracovány jako náhrady a nemůže být odeslán zpět k vám. Často kladené otázky

PLATBY

Platbu můžete provést pomocí Kreditní Karty, Bankovní Převod nebo Moneybookers.

Podporujeme následující platební metody:

KONTAKTUJTE NÁS

A. Pokud máte jakékoli dotazy nebo pochybnosti, prosím, kontaktujte nás poprvé. Vítejte na nás e-mailem, a náš personál vám dát uspokojivou odpověď.

B. Spokojeni, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5-star DSR.

C. Pokud nejste spokojeni s předměty nebo služby, v žádném případě, prosím, KONTAKTUJTE NÁS před odjezdem jakoukoli zpětnou vazbu a nízké DSR skóre, nebo přijetí jakýchkoli opatření, a dát nám šanci vyřešit problémy pro vás.  • Závoje Okraj Styl: Řezané Hrany
  • Materiál: Polyester
  • Typ Položky: Svatební Závoje
  • Závoje Vrstvy: Jedna Vrstva
  • Pohlaví: ŽENY
  • Název Oddělení: Dospělé
  • Číslo Modelu: F0176
  • Technics: Příze Barvené
  • Typ: Červeň Závoj
  • Značka: WEIAIJIAYI TRADING CO LTD