Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

CATV+STA-POKUD 47-2150MHz micro catv optický vysílač OTH-2013-10mW FTTH 1310nm single mode 12V DC catv optický vysílač 0
CATV+STA-POKUD 47-2150MHz micro catv optický vysílač OTH-2013-10mW FTTH 1310nm single mode 12V DC catv optický vysílač 1
CATV+STA-POKUD 47-2150MHz micro catv optický vysílač OTH-2013-10mW FTTH 1310nm single mode 12V DC catv optický vysílač 2
CATV+STA-POKUD 47-2150MHz micro catv optický vysílač OTH-2013-10mW FTTH 1310nm single mode 12V DC catv optický vysílač 3
CATV+STA-POKUD 47-2150MHz micro catv optický vysílač OTH-2013-10mW FTTH 1310nm single mode 12V DC catv optický vysílač 4

CATV+STA-POKUD 47-2150MHz micro catv optický vysílač OTH-2013-10mW FTTH 1310nm single mode 12V DC catv optický vysílač

2 882.21 Kč 2 104.01 Kč

Štítky: optický ftth, 12 základních optických vláken, catv kabelová tv univerzální zesilovač signálu, vlákno vysílač, catv vysílač, catv optických, optický vysílač, ftth-catv, vlákno catv, optický adaptér pro sc, st.

Počet

SKU: d10906

······Specifikace······ CATV+STA-POKUD 47-2150MHz micro catv optický vysílač OTH-2013-10mW FTTH 1310nm single mode 12V DC catv optický vysílač

Vlastnosti: Zinek die-cast bydlení,niklovaný Určené pro FTTH sítě Pomocí GaAs zesilovač aktivní zařízení

Specifikace

Číslo Položky

Jednotka

Popis

Poznámka Zákaznické Rozhraní RF Konektoru F-female Optický Konektor SC/APC nebo FC/APC Napájení, F-samice Optický Parametr Optický útlum dB ≥45 Výstupní Optická Vlnová délka 1310 nm Výstupní Optický Výkon mW 3 nebo 10 Optickým Vláknem Typu Single Mode RF Parametr Frekvenční Rozsah 47-2150 MHz Rovinnost dB ±0.75

CATV vstupní úroveň

SATV vstupní úroveň dBµV

80±5

70±5 Vstupní Impedance 75 Ω útlum dB ≥16 C/N dB ≥52 ČSÚ dB ≥60 dB CTB ≥63 Další Parametr Napájení 12 VDC příkon W Rozměry mm 100*98*28

······Produkt Show······



  • Aplikace: ftth systému
  • RF konektor: F-SAMICE
  • Výstup Optické Vlnové Délky: 1310nm
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Číslo Modelu: OTH-2013-10mW
  • Optické Vlákno Typ: Single Mode
  • Napájení: DC 12V
  • Pro: SATV(CATV+STA-IF)
  • Položka Délka: 1m
  • Model: Optický Vysílač
  • Konektor:
  • Značka: dk-sítě
  • Frekvenční Rozsah: 47-2150MHz
  • Původ: KN(Původu)
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Velikost: 10
  • Výstupní optický výkon: 10mW
  • CATV/SATV vstupní úroveň: asi 80/asi70