Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

Elektrické Palivové samonasávací Přenos Čerpadlo 550W Diesel Přenos Čerpadlo 0
Elektrické Palivové samonasávací Přenos Čerpadlo 550W Diesel Přenos Čerpadlo 1
Elektrické Palivové samonasávací Přenos Čerpadlo 550W Diesel Přenos Čerpadlo 2
Elektrické Palivové samonasávací Přenos Čerpadlo 550W Diesel Přenos Čerpadlo 3
Elektrické Palivové samonasávací Přenos Čerpadlo 550W Diesel Přenos Čerpadlo 4
Elektrické Palivové samonasávací Přenos Čerpadlo 550W Diesel Přenos Čerpadlo 5

Elektrické Palivové samonasávací Přenos Čerpadlo 550W Diesel Přenos Čerpadlo

2 476.57 Kč 2 253.67 Kč

Štítky: eden akvárium čerpadlo, electrice odsávačky, ohřívače paliva čerpadlo, jebao sinus, topsflo homebrew čerpadlo, uzar penis čerpadla, soustruh vevor, prach vzduchové čerpadlo, jms injekční pumpy, imaje převod čerpadla.

Počet

SKU: d10793

H/D samonasávacích Elektrické Olejové Čerpadlo Přenos Bio Paliva, Oleje, Nafty 220-240v 60L/Min

Popis Produktu

Chtějí přenosný přečerpávání Paliva, aby se tvrdé práce při čerpání ropy? Toto čerpadlo je ideální pro vás! Stačí umístit hadici na kapalinu, čerpadlo může dělat všechny práce pro vás, přenos petrolej, oleje a motorové nafty, minusing nepořádek a zmatků, ušetří spoustu času.

Samonasávací motorové čerpadlo má hadice a palivové trysky připraven pro okamžité použití. Motor výkon činí 550 Watt a čerpadlem dosahuje průtok 3600 l/h při otáčkách 2800 ot / min .

Nový Diesel Přenos Čerpadlo 220V, praktické řešení pro těžbu ropy, motorové nafty, bionafty atd. z vozidla, aniž by nepořádek nebo specializované nástroje. Jednoduché použití, cenově dostupné a ideální pro on-site přenos nafty ze sudů a sudy s naftou poháněná vozidla a vybavení. Toto čerpadlo má vysoký průtok 60 L/min (3600 L/hod.). Díky jeho zapnutí/VYPNUTÍ čerpadla je snadno ovladatelný . Čerpadlo může být použit jako zdroj paliva, zařízení pro obor-pracovní vozidla, jako je strojírenství vozidla, rypadla, buldozery, silniční válce, míchačky, zvedáky, nákladní automobily, paliva, kompresory, důlní stroje a zemědělské stroje. Ideální řešení pro doplňování strojního zařízení, které nemá přístup k palivové čerpadla. Sada obsahuje vestavěný průtokoměr. Tento Mechanický průtokoměr se používá pro měření přesné množství čerpaného paliva. Je spolehlivý, levný, snadná instalace a jednoduché. Velké číslice, aby čtení na metr snadný úkol. Vlastnosti produktu: Nastavit během několika sekund,jednoduché,pohodlné a snadné použití. Přesné ovládání, funguje čisté a rychlé. Vestavěný Obtokový Ventil pomáhá, aby se zabránilo přehřátí nebo přetížení. Vysoce kvalitní Ocel-Drát-vyztužená sací hadice. Kompatibilní s Oleje, motorová Nafta, Bio-nafta nebo Petrolej. Vhodné jak pro pohyblivé aplikace nebo trvale instalovaných použití, ideální pro domácí,obchodní a komerční využití. Může být použit jako zdroj paliva, zařízení pro obor-pracovní vozidla, jako je strojírenství vozidla,rypadla,buldozery,silniční válce,míchačky, zvedáky, nákladní automobily,paliva, kompresory, důlní stroje a zemědělské stroje.Ideální také pro plnění nebo vyprazdňování diesel a skladovací nádrže na olej. Samonasávací Nízké napětí začít 550 W výkonný motor, Nízké napětí, začít Schopné nepřetržité práce Přenést až 60 L za minutu, Nízký pracovní hluk Čerpadla sada s l pult spínač Citlivý pro přesné ovládání CE schváleno

Poznámka:

1. Prosím, nepoužívejte jej pro benzin,motorový olej,voda,hořlavé nebo nízký bod vzplanutí kapalin.

2. Prosím, nepoužívejte v deštivém open air.

3. Prosím, ujistěte se, že to funguje s filtrem.

Olejové čerpadlo je nezbytné všude tam, motorové oleje musí být převedeny ze sudů a tanků.Je také vhodný pro bio-paliva,oleje na vaření a rostlinný olej.Je použitelná pro olej sklad,přístaviště,doprava,továrny,zemědělské půdy a dolu.

Technické Údaje: Název Produktu: 220V Měření diesel přenos čerpadlo, Hlava Čerpadla Materiál: litina Čerpadlo Tělo Materiál: Hliníku, Zadní Kryt Materiál: Hliníkový ochranný kryt Materiál: litina (pokovovat) Statoru Materiál: Magnetické ocelové Cívky, Materiál: 100% Mědi Motor: jednofázový s permanentním magnetem motor Filtr Materiál: Plast ( POM) na Vstupu a výstupu spojovací Materiál: litina (mědění) Materiál Těsnění: NBR Zástrčka: angličtina-styl( 3 čáry) průtokoměr: 4 místný mechanický průtokoměr 3/4" Výstupní hadice s 1" vnější závit: 4 m(Guma, Černá) Olej Nozzel: Hliník (Ruční) Rámec: litina Napětí: 220 V příkon: 550 W Otáčky: 2800 R/min Vstupní průměr: 25 mm Výstupní průměr: 25 mm Výstup tekoucí: 60 L/min Sání: 5 m Sací Hadice Délka : 2 m Hlava: 10 m Délka Kabelu: 1.3 m samonasávací: ANO

Obsah balení: 1 x Olejové Čerpadlo Převod

Obrázky Produktu:  • Moc: elektrické
  • Paliva: Diesel
  • Původ: Čína
  • Značka: VEVOR
  • Struktura: Povrchové Čerpadlo