Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

5.2
5.2
5.2
5.2

5.2" palcový lcd Pro Sony Xperia Z3 lcd L55t D6603 D6643 D6653 Displej dotykový displej digitizer Z3 LCD Pro xperia z3 zobrazit

354.19 Kč 332.84 Kč

Štítky: sony xperia z3 d6603 displeji lcd, sony e, obrys vládce, kryt nokia x6, sexy sony xperia, z4 z3 zobrazit, cutter, patchwork, sony experia xz3 lcd, maizu telefon, g920f lcd.

Počet

SKU: d10576

Kompatibilita: *Pro SONY Xperia Z3 D6603 D6653 D6633 L55T L55U Opravit Obsah balení: 1 * LCD displej+Dotyková Obrazovka Náhradní 2 ps Lepidla pro Obrazovky 1 Nástroje: 1X 1,5 mm Phillips/Křížové screwdrives Instalace Oznámení: 1. Předtím, než nahradit obrazovce, je třeba, aby síly ff. Netlačte na obou horních rozích, nebo na LCD Obrazovce bude poškozen. stal tmavý nebo s linkami. 2. Netahejte flex kabely příliš těžké, nebo kabely může být poškozen, což vede k LCD uvolnění. 3. Prosím, připojte flex kabel pro testování nový displej před instalací. 4. Power na Telefonu, a pak stiskněte jednu z Aplikací a pohybovat po displeji pro kontrolu funkce nový displej. Dobře fungovat, pak shromáždění telefonu. ne, zámek na Železné desky a šrouby bez testu. Laskavě Připomeňte: 1. Pokud jste spokojeni s bodem a naše služby, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu, a budeme dělat totéž pro tebe..doufám, že se vám hodnocení, nenahrávejte obrázky, děkuji moc 2. Pokud tam je nějaký problém s vaší objednávkou, prosím, laskavě kontaktujte nás pro řešení místo otevřít spor na Drsnarealita.cz, nebo zanechat negativní zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách, aby slove váš problém co NEJDŘÍVE. 3.Vynikající poprodejní servis . 4.Všechny naše fotografie jsou přijímána v druhu, Konečně, přeji vám šťastný shipping Fix Obsah balení: 1 * LCD displej+Dotyková Obrazovka Náhradní 2 ps Lepidla pro Obrazovky 1 Nástroje: 1X 1,5 mm Phillips/Křížové screwdrives Instalace Oznámení: 1. Předtím, než nahradit obrazovce, je třeba, aby síly ff. Netlačte na obou horních rozích, nebo na LCD Obrazovce bude poškozen. stal tmavý nebo s linkami. 2. Netahejte flex kabely příliš těžké, nebo kabely může být poškozen, což vede k LCD uvolnění. 3. Prosím, připojte flex kabel pro testování nový displej před instalací. 4. Power na Telefonu, a pak stiskněte jednu z Aplikací a pohybovat po displeji pro kontrolu funkce nový displej. Dobře fungovat, pak shromáždění telefonu. ne, zámek na Železné desky a šrouby bez testu. Laskavě Připomeňte: 1. Pokud jste spokojeni s bodem a naše služby, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu, a budeme dělat totéž pro tebe..doufám, že se vám hodnocení, nenahrávejte obrázky, děkuji moc 2. Pokud tam je nějaký problém s vaší objednávkou, prosím, laskavě kontaktujte nás pro řešení místo otevřít spor na Drsnarealita.cz, nebo zanechat negativní zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách, aby slove váš problém co NEJDŘÍVE. 3.Vynikající poprodejní servis . 4.Všechny naše fotografie jsou přijímána v druhu, Konečně, přeji vám šťastný doprava  • Displej: > 3"
  • Značka: FACQ
  • LCD Kit: Ano
  • Kompatibilní Značka: Sony
  • Položka Stav: Nové
  • Dotkněte Typ Obrazovky: Kapacitní Displej
  • Číslo Modelu: z3
  • Typ: LCD a Touch Screen Digitizer
  • Materiál: IPS
  • Rozlišení Displeje: 1920X1080

Lurefetal

2020-10-29

Received the product, good condition. Installed and it works well.

Serega Obukhov

2020-12-24

vendedor super dedicado com seus clientes. 1000000000!!!!!!!