Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

Doprava zdarma : Nové A3 Letadla 3-axis Gyro Letové Regulátor-Stabilizátor Systém Gyro Pro Pevné Létající Křídlo Letadla 3d letadlo 0
Doprava zdarma : Nové A3 Letadla 3-axis Gyro Letové Regulátor-Stabilizátor Systém Gyro Pro Pevné Létající Křídlo Letadla 3d letadlo 1
Doprava zdarma : Nové A3 Letadla 3-axis Gyro Letové Regulátor-Stabilizátor Systém Gyro Pro Pevné Létající Křídlo Letadla 3d letadlo 2
Doprava zdarma : Nové A3 Letadla 3-axis Gyro Letové Regulátor-Stabilizátor Systém Gyro Pro Pevné Létající Křídlo Letadla 3d letadlo 3

Doprava zdarma : Nové A3 Letadla 3-axis Gyro Letové Regulátor-Stabilizátor Systém Gyro Pro Pevné Létající Křídlo Letadla 3d letadlo

486.77 Kč

Štítky: 2 stupňová převodovka, avion flight controller, rc letadlo flight control, futaba vysílač, řízení letu, gyro rc, správce letu, 3 axis gyro, fix křídlo gyro, a3 super.

Počet

SKU: d10540

Specifikace Vstupní Napětí: 5-7,4 V Servo Travel: 1520 ± 500µs Gyroskop: ± 2000dps Akcelerometr: ± 4g Provozní Teplota: -40 ~ 85 Velikost: 43 × 27 mm

Hmotnost: 11 g

One-click Hover, Self-hover. Standardní křídlem typu Delta-křídlo a V-tail. Dálkové Master Gain. Servo Frekvence: 50Hz/125Hz/250Hz Oddělené nastavení zisku pro každý letový režim. Automatické držet centrování. HV (7.4) provozní napětí podporovány. Futaba S. Bus / S. Bus 2 podporovány. Snadné použití, velmi dobře-vhodný pro začátečníky. Nové A3 series poskytuje 5-kanálový vstupy a 3-kanálové výstupy. Stačí pouze připojit přijímač a serva na odpovídající kolíky na straně regulátoru. Knoflíky se používají k úpravě zesílení pro každý letový režim, ve směru hodinových ručiček pro zvýšení, proti směru hodinových ručiček pro snížení. Futaba je S. Bus a S. Bus 2 jsou podporovány nové A3 series.

A3 Nastavení Menu, Když regulátor pracuje, stiskněte a podržte tlačítko po dobu více než 2 sekund můžete vstoupit do menu nastavení, všechna nastavení jsou doplněna tlačítka. Prosím, poraďte se v příručce pro více informací. více informací.prosím, kontaktujte mě

Prosím, pošlete e-mail nebo obchodní manager, kontaktujte nás. Platba:

1. použití kreditní karty platit na Alibaba, použijte Escrow služby

náklad:

1, Pokud zásilky je doprava zdarma přes china post air mail nebo YW , pokud hmotnost balíku je více než 2 kg nebo balík velikost je větší než 90 CM, budeme používat EMS, atd, nebo Loď se dvěma pozemky nebo více pozemků, China post air mail.

2 Návod:váha a velikost, jsme označili v balíčku detaily není skutečné hmotnosti a velikosti zboží, pokud potřebujete znát aktuální hmotnosti a velikosti, stačí nás kontaktovat.

3 Dodací lhůta:

1) Doprava vyspělých zemích je o 7-45 dní

2) Vzdálené země, je asi 2-8 týdnů

Země

Doba Dodání

Pracovní dny (ne včetně svátků)

6-10

11-15

16-20

21-25

26-30

31-40

Pracovní dny+ sobota+neděle

8-14

15-21

22-28

29-35

36-42

43-56

USA, UK, Austrálie, Francie, Německo, Kanada, Španělsko

Rychlost(čas přišel)

9.9%

43.2%

34.1%

11.4%

1.4%

0.00%

Itálie,Brazílie Ostatní Země

Rychlost(čas přišel)

0.00%

10.2%

18.2%

32.3%

35.8%

3.50%

Ruská Federace

Rychlost(čas přišel)

1.00%

5.2%

18.2%

20.3%

40.8%

15.5%

Pokud nemáte trpělivost čekat tak dlouho,prosím, koupit položky ve své vlastní zemi, nebo zaplatit více peněz za rychle doručení!

Poté, co prodávající plnit tyto závazky,kupující mají povinnost opustit prodávajícího pozitivní zpětnou vazbu!

4.Pokud kupující chcete použít rychlejší způsob dopravy, jako je EMS, DHL atd, prosím, s námi komunikovat o zvýšení dopravy.

5. Výuka:doba přepravy je závislá na kupujícího ' s celní odbavení čas nebo vyšší Moci. Pokud kupující neobdrží zboží v dlouhé době, doufáme, že se kupující může obrátit vaše celní nebo místní poště, aby si zboží brzy.

Po-prodejní servis:

Budeme kontrolovat kvalitu zboží před odesláním. Pokud tam jsou některé neočekávané problémy se stalo, doufáme, že k řešení problémů s kupujícím v přátelské a klidné cesty, jak následující:

1 Pokud to je problém s kvalitou, může kupující předložit tvrdí, do 15 dnů po převzetí zboží, musí kupující poskytnout fotografie nebo video a další důkazy, aby prodávající pro identifikaci.

2 Man-vyrobené poškození, kupující převzít plnou odpovědnost.

3 kvalita Výrobků zpracování programu:

1) kupující vrátí zboží do usa a odpovědné za zpáteční lodní náklady; poté, co obdržíme zboží ,budeme odeslat nový produkt, aby kupující a zaplatit odeslat přepravní náklady.

2) je-Li zboží (celková cena včetně poštovného je méně než 10USD) má problémy s kvalitou, budeme znovu odeslat nový produkt v kupujícímu další objednávku; pokud kupující není v plánu vytvořit nový, aby v blízké budoucnosti, může kupující zaplatit odeslat přepravní náklady a zeptat se na odeslat nový produkt.

Daň

1.Placení daně je povinností každého občana, kupujícího je třeba, aby odpovědné za všechny daně. Díky daňovým problém, kupující odmítnout převzetí zboží, kupující je třeba, aby Odpovědné za nákladní ven a domů.

2.Pokud kupující mají speciální požadavky na celní hodnota a název položky, prosím, proveďte potvrzení předem s prodávajícím!Pokud ne,celní hodnota a název se vztahuje k prodávajícímu,a kupující je odpovědný za cel!  • Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení: servo
  • Značka: spolu-rc hobby
  • Použití: Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
  • Upgrade Díly/Příslušenství: letadlo
  • Nástroj Dodávky: Sestava Kategorie
  • Číslo Modelu: A3
  • Pro Typ Vozidla: Letadla
  • RC Díly A Accs: Motorové Komponenty
  • Materiál: Kovové
  • Čtyři-Pohon kola Atributy: Montáž