Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

10pcs /lot BN36 BN-36 3010mAh Baterie Náhradní Baterie Pro Xiaomi Mi 6X battereies 0
10pcs /lot BN36 BN-36 3010mAh Baterie Náhradní Baterie Pro Xiaomi Mi 6X battereies 1
10pcs /lot BN36 BN-36 3010mAh Baterie Náhradní Baterie Pro Xiaomi Mi 6X battereies 2
10pcs /lot BN36 BN-36 3010mAh Baterie Náhradní Baterie Pro Xiaomi Mi 6X battereies 3
10pcs /lot BN36 BN-36 3010mAh Baterie Náhradní Baterie Pro Xiaomi Mi 6X battereies 4
10pcs /lot BN36 BN-36 3010mAh Baterie Náhradní Baterie Pro Xiaomi Mi 6X battereies 5

10pcs /lot BN36 BN-36 3010mAh Baterie Náhradní Baterie Pro Xiaomi Mi 6X battereies

1 150.54 Kč

Štítky: bn36, bn36 xiaomi, kenwood ts, a3 držák, baterie pro xiaomi redmi 8, srv, 7018b mp5, hb20, sklo mi mix 2, baterie xiaomi mi 6x.

Počet

SKU: d10530

10x BN36 BN-36 3010mAh Baterie Náhradní Baterie Pro Xiaomi Mi 6X battereies

Nabízí Zůstat ve spojení s rodinou a přáteli tím, extra baterie dnes!

Nabíjení náhradní baterie, aniž by váš mobilní telefon.

Generic Nejlepší náhrada za originální baterii s srovnatelné pohotovostním režimu a doba hovoru.

Přímo z naší továrny.Skvělý obchod,Velké slevy,Vysoce nákladově efektivní.

Integrovaný mikročip uvnitř zabraňuje přebíjení a prodlužuje životnost baterie.

Projít bezpečný test v továrně,záruka kvality,

Skvělý obchod s vynikající kvalitou zaručeno.

1 rok záruka

Pracovní Teplota : -15°C ~ +50°C

Typ : Generi / Aftermarke

Množství : 5ks

Údržba baterie nedovolte, aby baterie na vlhké nebo do vody. nepokládejte baterii na plný výkon po dlouhodobé uchování. není uložené vnějších sil nebo pádu z výšky baterie. nedávejte baterie, topení nebo v oheň, jinak hrozí riziko výbuchu. nepoužívejte špatná nabíječka, vyhnout se nabíjení nespokojenost nebo poškození baterie. nemají klíče, mince, náhrdelníky a jiné kovové výrobky, kontaktujte baterie, aby se zabránilo vzniku zkratu.

Využití metody Naše baterie je poslal ven s malou nebo žádnou moc, takže prosím, být plně nabitá za cca 4 - 6 hodin před prvním použitím musí být telefon vyrobená off. Světelný signál nemusí vždy indikovat úplné nabití.ale bude se baterie na plnou kapacitu po 3 cyklech úplného nabití a vybití. Kompletní nabíjení (na telefon je zapnutý), a plnění se prodlouží životnost baterie. Baterie doba provozu závisí na podmínkách, jako jsou: Vysílací výkon úroveň Signálu (vzdálenost mezi telefonem a základnovou stanicí), Síťové parametry definované provozovatelem.

Kompatibilní s modely Kompatibilní S : Pro Xiaomi Mi 6X Model : BN36

Balení obsahuje 5x 3010 mAh Baterie

Slíbil Prodávající

Mezinárodní Zákazníky - vezměte prosím na Vědomí, nejsme zodpovědní za jakékoli cla nebo dovozní daň. Všechny položky budou uspořádány, expedice do 72 hodin po zaplacení vymazány Všechny položky budou odeslány do kupujícího, adresu, potvrďte prosím vaši adresu, než jste nabídku našich položky.Nemůžeme loď o víkendech(sobota / neděle) a státní svátek Prosím, kontaktujte nás a podívejte se na položky ve vaší místní poště, pokud jste ještě neobdrželi položku 20 dní po zaplacení

Návrat Politiky Vadné/Nesprávné Položky -během záruční doby( 1 rok záruka a baterie jen 6 měsíců). Chtěli bychom ujistit všechny produkty mohou být dorazil včas a v dobré condtion, ale nějaký problém s kvalitou, způsobené například výroby, materiálu nebo špatnou kvalitou při normálním používání, a také poškození zboží během přepravy bude vrácena nebo náhrada, ale obraz je nezbytné, aby důkaz poškozením. Non-Vadné Zboží (20% repopulace poplatek bude účtován) - do 14 dnů od obdržení. Pokud byste chtěli vrátit váš produkt(y) pro opravy / výměny / náhrady, prosím, laskavě kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu. Kupující je odpovědný za vrácení poštovného za žádných okolností.

O nás za Prvé díky moc za návštěvu našeho obchodu. S naším pozdravem se na vás! Přejete, aby vaše všechno půjde dobře! Náš obchod prodává především elektronické výrobky, počítače,kapsa na příslušenství a další 3C digitální příslušenství výrobku. A naše produkty mají dobrou pověst od našich zákazníků. Protože klademe velký důraz na kvalitu výrobků, všechny naše výrobky jsou pečlivě testovány pro zajištění kvality účely (CE, UL, RoHS, a/nebo ISO 2008 certifikace), aby byla zajištěna jejich nadřazenost a bezpečnost, Spokojenost a úspěch jsou nejdůležitější opatření ukazuje náš pracovní výkon . počítač,kapsa na příslušenství a další 3C digitální příslušenství výrobku. A naše produkty mají dobrou pověst od našich zákazníků. Protože klademe velký důraz na kvalitu výrobků, všechny naše výrobky jsou pečlivě testovány pro zajištění kvality účely (CE, UL, RoHS, a/nebo ISO 2008 certifikace), aby byla zajištěna jejich nadřazenost a bezpečnost, Spokojenost a úspěch jsou nejdůležitější opatření ukazuje náš pracovní výkon . • Použití: Výměna / Dobíjecí
 • Standardní Napětí: 4.35 VDC
 • Kapacita baterie(mAh): 2801mAh-3500mAh
 • Fit: Pro Xiaomi Mi 6X
 • místo původu: Guangdong
 • Originální nebo Ne: Kompatibilní
 • Typ Baterie: Li-polymer
 • Je Přizpůsoben: Ano
 • Certifikace Kvality: ce
 • Kompatibilní Značka: Xiaomi
 • Číslo Modelu: bn36
 • Purcharse: Retail / Bulk
 • capcity: 3010mAh /2910mAh
 • Značka: Ciszean