Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

TBOC 2X Chránič Obrazovky 5D pro Samsung Galaxy A5 [2017] A520F [5.2
TBOC 2X Chránič Obrazovky 5D pro Samsung Galaxy A5 [2017] A520F [5.2
TBOC 2X Chránič Obrazovky 5D pro Samsung Galaxy A5 [2017] A520F [5.2

TBOC 2X Chránič Obrazovky 5D pro Samsung Galaxy A5 [2017] A520F [5.2 "] [2 Jednotky] Vidrio Tvrzeného Plnou Ochranu

234.85 Kč

Štítky: sm a520f plug, přední sklo samsung galaxy a5, galaxy a5 silný film, luxusní mobil, a520f obrazovce, film galaxy a2, sm a520f rady, případ sm a520f, mini telefon nokia, a7 galaxy film.

Počet

SKU: d10525

Chránit Tvůj smartphone rány, poškrábání a poškrábání odstranění s touto ochranou Vidrio Tvrzeného 5D

I když využívá svého Telefonu s hodně pozor, je velmi IM o žité, než to, co jste chráněni v řadě okamžik pro prevenci Sufra žádnou škodu, a máte to preocuparte tím nic.

Podrobnosti 5D Tvrzené LCD cover screen protector de Vidrio je:

PLNÉ POKRYTÍ OBRAZOVKY -Toto tvrzené sklo pokrývá celý Displej, včetně okrajů, a zlepšuje vizuální zážitek. To se hladce integruje do svého smartphone, který umožňuje celkovou kompatibilitu s citlivost dotykové obrazovky, a to bez jakéhokoliv rušení.

MAXIMÁLNÍ OCHRANU -Ultra tenký design je Tvrzené sklo certifikát, který chrání Displej od tvé telefon rány, poškrábání, poškrábání odstranění a další agresiones. Tvrdost zajištěno, že splňuje standardní 9 H vysoká životnost.

HEZKÉ A CELKOVÁ TRANSPARENTNOST -Zvyšuje původní obrazovce dotek, dávat hladký pocit nepřekonatelné. Zabraňuje BARVY a jas Obrazovce vypadat hit. Umožňuje přístup na VŠECHNY ovládací prvky.

SNADNÁ INSTALACE A ČIŠTĚNÍ -Speciální Vrstvou, která odpuzuje tuk, nečistoty a zamezí tomu, aby zůstali packa tiskne na Obrazovku. Fixní Být obrazovce prostřednictvím lepidla, které nezanechává žádné zbytky jsou v důchodu.

100% SPOKOJENOST ZARUČENA -Nákup bez rizika. Pokud ne Quedas jste spokojeni devolvemos peníze.

Stisknete nyní TLAČÍTKO "Přidat do sady košíku" a nosí tvé Smartphone s celkovou Bezpečnost a žádné starosti.  • Značka: TBOC
  • Typ: Přední Fólie
  • Použití: mobilní telefon
  • Kompatibilní Telefon Značky: Samsung
  • Edge-to-edge Pokrytí: Ano