Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

MOSKY DTC 4-in-1 Elektrická Kytara Efekty Pedál Zkreslení + Overdrive + Smyčka + Zpoždění 0
MOSKY DTC 4-in-1 Elektrická Kytara Efekty Pedál Zkreslení + Overdrive + Smyčka + Zpoždění 1
MOSKY DTC 4-in-1 Elektrická Kytara Efekty Pedál Zkreslení + Overdrive + Smyčka + Zpoždění 2
MOSKY DTC 4-in-1 Elektrická Kytara Efekty Pedál Zkreslení + Overdrive + Smyčka + Zpoždění 3
MOSKY DTC 4-in-1 Elektrická Kytara Efekty Pedál Zkreslení + Overdrive + Smyčka + Zpoždění 4
MOSKY DTC 4-in-1 Elektrická Kytara Efekty Pedál Zkreslení + Overdrive + Smyčka + Zpoždění 5

MOSKY DTC 4-in-1 Elektrická Kytara Efekty Pedál Zkreslení + Overdrive + Smyčka + Zpoždění

1 998.33 Kč 1 139.01 Kč

Štítky: floyd rose tremolo, kytara nux, efekt na kytaru, overdr, kytara pedál, zpoždění sex, mosky zkreslení, kytara pedálnici, černá overdrive, looper pedál.

Počet

SKU: d10313

4-v-1 kytara efekty pedál, zkreslení + overdrive + smyčka + zpoždění.

Zkreslení: high-gain zkreslení zvuk,2 režimy na výběr, s Gain, Tone, Pres a Vol ovládací knoflíky.

Zisk-Upravuje množství zkreslení; Pres-Nastavuje vysoké frekvence; Vol--Nastavuje výstupní úroveň;

Tón-Nastavuje EQ. Ve směru hodinových ručiček je jasnější, proti směru hodinových ručiček, je tmavší.

Značka:MOSKY

Číslo modelu:MOSKY DTC

Typ:Účinky

Barva: černá

Overdrive: na Základě tube overdrive(ts9), s Drive, Tón a Úroveň kontroly knoflíky.

Disk-Upravuje množství overdrive; Tón-Nastavení množství výšek ve zvuku; Level-Nastavuje výstupní hlasitost.

FX Smyčka: SEND a RETURN konektory vám umožní rozšířit své rady s ostatními pedály. FX LOOP point je mezi overdrive a zpoždění moduly.

Zpoždění: s Opakuji, Zpoždění a Úroveň ovládací knoflíky, 25ms-600ms nastavitelná doba zpoždění.

Level-Nastavuje úroveň zpožděného signálu smíchány s kytara tón, tam je jen kytara signál při plně proti směru hodinových ručiček, a nejhlasitější zpoždění při plně CW;

Zpoždění-Nastavuje dobu zpoždění od 25ms(plně proti směru hodinových ručiček) až 600ms(plně CW);

Opakuji-Upravuje opakuje zpoždění signálu, jedno opakování(plně CWW) a nekonečné zpětné vazby(plně CW)

Materiál: Kov

Napájení: DC 9V adaptér (není součástí)

Položka Velikost: 19 * 12 * 3.5 cm / 7.5 * 4.7 * 1.4 v

Položka Hmotnost: 665g / 1.5 lb

Poznámka:

Napájecí adaptér není v ceně.

Prosím, použijte napájecí adaptér, jehož polarita je pozitivní pól vně a záporný pól uvnitř. V opačném případě, produkt nemusí správně fungovat.

Seznam Balíčků:

1 * Efekt Pedál

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

O sledovací číslo aktualizace: Pokud váš sledovací číslo, není logistické informace, jako tisíce balíků zasílaných do zahraničí, logistické společnosti se neaktualizuje logistické informace, prosím, kontaktujte nás na první čas, Prosím, laskavě se nemusíte přímo otevřít spor. Budeme poprvé pro vás řešení! Čas přepravy:

Všechny produktu, můžeme lodní dopravy v rámci 5~8 den v týdnu, obvykle jsme podle objednávek zákazníků čas na balení a doručení, musíme pečlivě kontrolovat kvalitu zboží před Loď, Takže trvat nějaký čas, aby se ovládal. Dodací doba: Vzhledem k vyšší moci faktory: hurikány, přívalové deště, vliv lety. Vedoucí logistiky zpoždění. Jsme poctiví prodejci, vás nenechá trpět žádné ztráty. Prosím, dejte logistické společnosti trochu času na zpracování, budeme čekat na balík dosáhne vaší straně. Pokud vaše logistické informace dorazí na místní poště: Pokud místní poště se nestalo, kontaktujte, prosím, obraťte se na místní poštovní úřad co nejdříve, aby si váš balíček. Jinak, přesčas příjem z pozemků, místní pošta vrátí zásilku, důsledky self-zodpovědnost. Ochranu, čas se krátí: Kdy jsme dokončili čas doručení, pokud produkt ochranná lhůta krátí, prosím, prodloužit produktu ochrana období sami, nebo kontaktujte nás, Prosím neotvírejte sporu přímo. Dovozní cla Daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za Dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost

Když obdržíte zboží, pokud tam je nějaký problém, prosím, kontaktujte nás a ne přímo otevřít spor. Slibujeme vám spokojen řešení poté, co jsme potvrdili to. Také jsme vám pozitivní hodnocení. Upřímně zveme vás na dovolené nám pozitivní zpětnou vazbu o celkové Podrobné Prodejní Hodnocení (DSR) 5 Hvězdiček . Když ukážete vaši pěknou fotku na náš kontaktní oblasti, prosím zašlete zprávu řekněte nám, další objednávky, kontaktujte mě, bude další překvapení.

Q: Jak můžu sledovat svou zásilku? A: můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče) Q: Jako maloobchodní nebo velkoobchodní nabídnout velkoobchodní cenu, pokud bych si spoustu věcí? A: pokud potřebujete koupit mnoho položek ve stejnou dobu, prosím, kontaktujte mě jako první. já vám nabídne konkurenční velkoobchodní ceny . Q: Jak mohu zaplatit objednávku? A: Drsnarealita.cz podporuje Visa, MasterCard, Maestre Debetní Kartou, Western Union, bankovní převod prostřednictvím banky.  • Číslo Modelu: Kytarový Efekt Pedál
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ: Účinky

B Bokeria

2021-02-11

The order could not reach my country, but the seller reimbursed everything completely

Shenshen 787 5

2021-02-10

The goods are good, corresponds to the description. No power supply included. Delivery and service of the store itself and the seller is worse! The seller sends the wrong track number. Delivery 3 months to Kaliningrad! You can walk in this time.

Simmonsb1

2020-12-15

F

Nilova Tonya

2020-10-27

broken product when I got it. Worst communication with the company ever. 0 solutions and they just keep you on the leash.