Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

Dětská Postýlka, kolébka, šťastné dítě, maminka Lux, s kyvadlového mechanismu od 0 do 7 let, přírodní dřevo, bílá 0
Dětská Postýlka, kolébka, šťastné dítě, maminka Lux, s kyvadlového mechanismu od 0 do 7 let, přírodní dřevo, bílá 1
Dětská Postýlka, kolébka, šťastné dítě, maminka Lux, s kyvadlového mechanismu od 0 do 7 let, přírodní dřevo, bílá 2
Dětská Postýlka, kolébka, šťastné dítě, maminka Lux, s kyvadlového mechanismu od 0 do 7 let, přírodní dřevo, bílá 3
Dětská Postýlka, kolébka, šťastné dítě, maminka Lux, s kyvadlového mechanismu od 0 do 7 let, přírodní dřevo, bílá 4

Dětská Postýlka, kolébka, šťastné dítě, maminka Lux, s kyvadlového mechanismu od 0 do 7 let, přírodní dřevo, bílá

8 595.18 Kč 7 391.91 Kč

Štítky: neposeda spinner, že létat, Krmivo, šťastné dítě ultima, carry cot, sada dětské postýlky, dětské kolébky, pletené kolébky, luxmom, máma dětské postýlky, dětské craddle.

Počet

SKU: d10150

Díky jednoduché obrysy, přírodní materiály a inovativní řešení, maminka Lux HB™ postýlka bude útulné místo pro vaše dítě od narození. Postýlka je dodáván s mátou pro kolébky a rozšíření kit. Kolébka vám dává možnost cítit a vidět každý povzdech drobky-jen odstranit oddíl a přesunout kolébky v blízkosti posteli rodičů. Aby bylo zajištěno, že kolébka není vzdálit od dospělých postel, dvě upevňovací popruhy jsou v ceně. To bude výhodné pro vás, aby nakrmit dítě, zkontrolujte, pohodu, správnou přikrývku nebo převést dítě po krmení, a dítě se bude cítit v bezpečí vedle matky. Unikátní vlastností maminka Lux HB™ postýlky-možnost naklonit dno, které zabrání nehodám, související s přirozeným poškození dítěte během spánku. Pohodlí v aplikace také poskytuje stojanu dno s možnost instalace do 4 poloh na výšku. Kyvadlo pro Kolébka poskytuje dítě s nejsladší sen, imitující přírodní čerpání jako na matčině ruce. Můžete použít kyvadlo v "kolébce" pozici a v "lůžku" pozici-k dispozici je také rozšíření pro kyvadlo. Díky tomu, že dítě usne rychleji a spí silnější ve srovnání s obvyklým postýlku. V soupravě jsou klipy, které vylučují spontánní houpací, když se dítě otočí ve snu, nebo se probudí po silném spát. Rozšíření kit umožňuje zvýšit kolébky v plné velikosti postýlku. Bortics jsou vybaveny polypropylen překryvy pro ochranu dítěte a postýlku během kousací období. Pro starší děti, jedna ze stran postýlky může být nahrazen omezovač v podobě docela mrak, který bude zdobit interiér ložnice. Maminka Lux HB™ byl vytvořen za účasti zkušených matek s použitím mimořádně kvalitních materiálů-odolný a snadno se udržuje. Staráme se o pohodlí dětí a rodičů. Specifikace Čistá Hmotnost 31.5 Složení Přírodní dřevo, plast Věk 0 + Vnější rozměry (Dxšxv) Kolébka: 96x74x92 cm; postel: 145x74x93 cm Vnitřní rozměry (Dxšxv) Kolébka: 90x70 cm; postele: 140x70 cm Vzdálenost od spodní části k horní části postele 44 cm, 49 cm, 60 cm, 65 cm Vzdálenost od podlahy ke spodní 45 cm, 40 cm, 29 cm, 24 cm, Stehno 20 cm, vzdálenost mezi podvozek 5,5-6,0 cm  • Materiál: Dřevo
  • Věkové Rozmezí: 25-36m
  • Původ: RU(Původu)
  • Dřevo Styl: Masivní Dřevo
  • Čárový kód: Ano
  • Funkce: Houpací
  • Značka: Šťastné Dítě
  • Typ: postýlka
  • Pohlaví: Unisex

Sukablondinko

2020-08-25

Кроватка просто отличная, очень понравилась. Что же касается продавца, то очень вежливый и внимательный к проблемам клиента, были небольшие дефекты в одной из коробок, спасибо КСЭ. Продавец быстро отреагировал и отправил замену повреждённых частей, за что ему огромное спасибо.

Yawaraka Sennsya

2020-08-21

Все хорошо. Собрал сам с инструкцией. Отличное качество. Единственное курьер отказался поднимать на второй этаж и оставил у подъезда. Это конечно минус. Хорошо, что я смог принять, а если бы жена была одна. Прошу продавца лучше выбирать курьерскую службу.

Lena Zabello

2020-09-01

Кроватка очень красивая и качественная! Пришла в течении 4 дней.